TULIRELV.EE - kuhu ma sattunud olen?!

Moderaator: kahuriliha

Vasta
Kasutaja avatar
kahuriliha
administraator
administraator
Postitusi: 9
Liitunud: K Mai 27, 2020 12:14 am
Vanus: 22-25
Kontakt:

Tere tulemast
TULIRELV.EE
platvormile!


Tegemist on ainulaadse veebilehega Eestis, mille peamiste eesmärkidena on välja toodud:
  • Tõsta teadlikkust tulirelvadest, neide ohutust käitlusest ja asendamatusest tänapäeva ühiskonnas.
  • Tuua kokku ja ühendada relvaomanikke, luues platvormi, kus me saame enda teadmisi ja kogemusi avalikult jagada ning mõtteid vahetada.
  • Olla noortele see õige mõju tulirelvade osas, mille läbivalt saatvateks märksõnadeks on: vastutus, ohutus, vastutus.
  • Luua stabiilne pinnas seaduslike relvade ostu-müügi-vahetus-tehingute jaoks, kus inimesed on usaldusväärsed ja kaup aus.
  • Suure ühisprojektina ehitada üks kõikehaarav teadmistekogu, kus leidub väärtuslikku infot nii võhikule, algajale kui ka professionaalile.


Keskkond on praegu alles enda esimeses nooruses ja hakkab aja möödudes kasutajate mõjul arenema. Võimalik on lisada ja muuta kõike, nii et kui kellelgi on mõtteid, siis ärge end tagasi hoidke! ;)

Platvormiks nimetame me ennast õigusega, sest muuhulgas pakume inimestele võimalust tekitada portaali enda privaatne nurk, kuhu kutsuda mõttekaaslasi. Kui kellelgi selline soov esineb, siis võtke minuga ühendust ja vaatame. Tagatud on täielik privaatsus ja turvalisus, st ükski info välja ei liigu ja ühel inimesel on täielik kontroll, kes omab tema asjadele ligipääsu ja kes mitte.

Portaali lahutamatuks osaks on selle kasutamistingimused, mis tuleks igal kasutajal ja külalisel mõttega läbi lugeda, et oleks selge, kuhu täpsemalt sattunud oled.
P320 (Y)

Privaatsõnumid on avatud igasugustele muredele, küsimustele ja ettepanekutele!
Vasta